Інститут споживчих експертиз перевірив точність видачі дизельного палива на заправках. Вони взяли зразки на АЗС відомих брендів (WOG, ОККО, AMIC, UPG, KLO, PARALLEL, SHELL) та на заправках-дискаунтерах (УКРНАФТА, PRIME, CHIPO, MARKET, BVS, БРСМ-НАФТА, MANGO, MARSHALL, VST). Зразки відправили в акредитовану лабораторію для аналізу. Результати виявилися несподіваними.
Зразки дизельного палива з автозаправок були перевірені в лабораторії. Спочатку їх виміряли за допомогою мірного циліндра і перерахували щільність. Потім використали спеціальну формулу, щоб привести обсяги до температури, при якій взяли зразки на АЗС. Виявилось, що на семи великих мережах заправок дизельне паливо відпускалося без обману, а на інших десяти мережах всі операції були чесними.
Експерти поділили результати на дві категорії: зелену і червону зони. У зелену зону потрапили АЗС, де недолив палива був допустимим (до 0,5%) або навіть було більше палива, ніж потрібно. У червону зону потрапили заправки, де клієнтам наливали менше палива, ніж вони заплатили.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Кросовери із заднім приводом найчастіше зустрічаються на динамічних моделях, тоді як повний привід зазвичай ставлять…
Правила дорожнього руху (ПДР) постійно змінюються, часто залишаючи водіїв у невіданні про те, що можна…
Логотип автобренду Audi є одним із найбільш упізнаваних у світі. За чотирма схрещеними кільцями ховається…
Сучасні автомобілі нерідко мають кнопки та перемикачі, призначення яких автомобілістам одразу зрозуміти важко. У моделях…
Американська автомобілебудівна компанія Tesla зіткнулася з найгіршими квартальними результатами за останні три роки. Як пише…
Китайський технологічний гігант CATL (Contemporary Amperex Technology Co. Ltd.) представив нову революційну технологію у своїх…