Адміністративні штрафи є найбільш поширеним покаранням за порушення правил дорожнього руху в Україні. Ніхто не застрахований від можливості отримання штрафу, тому важливо знати, як діяти у випадку складання поліцією протоколу за порушення. Особливо слід розуміти, що не варто робити в такій ситуації.
Часом водії намагаються обдурити інспекторів, щоб уникнути покарання. Наприклад, вони відмовляються брати копію постанови про штраф. Вважають, що якщо не підписати документ, можна буде оскаржити штраф, стверджуючи, що не були присутні при розгляді справи. Насправді така поведінка є великою помилкою і шкодить самому водію.
Коли поліцейський виписує штраф, він може зробити це без підпису водія, просто вказавши, що водій відмовився отримати копію постанови. Без цієї копії водій не зможе оскаржити штраф у суді або навіть сплатити його, бо не знатиме, як і куди платити. Якщо водій не оскаржить штраф протягом 10 днів, він втратить цю можливість. А якщо не сплатить штраф за 30 днів, сума боргу може подвоїтися, і можуть арештувати його рахунки або майно.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Не кожен водій буде радий, якщо його зупинить поліція. Однак іноді й для патрульних спілкування…
Штрафи за порушення ПДР в Україні є найчастішим видом покарання для водіїв. Однак значна частина…
Колір автомобіля — це не лише про зовнішній вигляд. Психологи вважають, що обраний відтінок може…
Розкішні німецькі кросовери поєднують стиль, передові технології, високу якість і потужність. Однак їхня ціна часто…
Зима приносить водіям чимало клопоту, особливо під час сильних морозів. Одна з найпоширеніших проблем —…
Розкішні автомобілі часто коштують дуже дорого, але їхня ціна може різко знижуватися після покупки. Уже…