Сучасні автомобілі мають багато електронних функцій. Щоб активувати певну опцію, водієві потрібна інструкція. Але не всі водії читають технічний опис автомобіля перед його використанням.
Деякі водії помічають, що після аварії чи різкого гальмування їхній автомобіль не завжди запускається з першого разу. Це може статися навіть після попадання в яму. Причина в інерційному датчику, який вимикає бензонасос, щоб запобігти пожежі. Після сильного удару він зупиняє подачу пального. Але є спосіб вирішити цю проблему: потрібно натиснути спеціальну кнопку для відновлення подачі пального. Розташування цієї кнопки може бути різним в залежності від моделі автомобіля.
У деяких автомобілях кнопка для відновлення подачі пального розташована поруч із ногами переднього пасажира, в інших — під бардачком. Найчастіше вона знаходиться в салоні, але буває, що виробник розміщує її під капотом. Тому важливо перед використанням автомобіля прочитати технічний опис. Ця кнопка потрібна для перезапуску датчика, щоб відновити подачу пального.
Багато сучасних автомобілів мають систему аварійного відключення бензонасоса, а інерційний датчик, якщо спрацьовує під час аварії, автоматично відкриває двері. Це дозволяє водієві та пасажирам швидко покинути автомобіль. Якщо технічний опис загублений, можна знайти інформацію про кнопку в Інтернеті або звернутися до спеціалістів у сервісному центрі.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Якщо ви зважилися на купівлю нового автомобіля, вам варто розуміти, що ваш транспортний засіб ще…
Якщо ви шукаєте новий чи вживаний кросовер або навіть позашляховик, то перше, на що варто…
У США подали колективний позов проти компанії Tesla, звинувачуючи автовиробника в цілеспрямованій маніпуляції з показаннями…
Фотошпигуни Carscoops засікли на європейських дорогах новий субкомпактний кросовер Renault Clio шостого покоління. Прем'єра новинки…
Нерідко українські водії стикаються з обмеженням швидкості, встановленим відповідними дорожніми знаками 3.29 без додаткових вказівників.…
Несплата штрафу ПДР в Україні має далекосяжні наслідки, які можуть бути набагато серйознішими, ніж фінансові…