Якщо ви багато їздите Україною, то напевно часто стикаєтеся з розбитими дорогами. Такий досвід не тільки негативно позначається на емоційному і психологічному стані водія, а й на технічному стані автомобіля. Видання Telegraf пропонує низку рекомендацій, що дають змогу уникнути проблем у такій ситуації.
Насамперед страждають колеса і підвіска автомобіля. При наїзді на вибоїну або яму є ризик пошкодити вихлопну систему або раму. Регулярні поїздки розбитими дорогами призводять до швидкого зносу шин.
Проїзд ям: зменшіть швидкість і спробуйте безпечно об’їхати яму. Якщо уникнути її не виходить, постарайтеся проїхати через неї під кутом.
Маневрування: на розбитій дорозі завжди потрібно бути готовим змінити траєкторію руху, тому важливо моніторити ситуацію не тільки на шляху прямування, а й збоку і ззаду, щоб не мати перешкод і не загрожувати безпеці оточуючих.
Тиск у шинах: якщо колеса накачані правильно, то ризик пошкодження коліс і підвіски мінімізується.
Побудова маршруту: намагайтеся за можливості уникати ділянок із розбитою дорогою.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Паливний насос в автомобілі відіграє найважливішу роль, яка полягає в перекачуванні палива з паливного бака…
З початку року ціни на українських АЗС ростуть вгору через черговий етап підвищення акцизів на…
У зимовий період багато українських автомобілістів стикаються з дратівливою і небезпечною проблемою обмерзання лобового скла.…
Не тільки купівля, а й продаж уживаного автомобіля може перетворитися на справжній кошмар, якщо не…
Іноді ви могли помічати, що на кузові великовантажу є дивні позначення, які нагадують дорожні знаки…
Через повномасштабне вторгнення РФ в Україні зробили низку послаблень для автомобілістів. Зокрема, дозволили не обмінювати…