“Дія” презентує нові функції для водіїв: що змінилось

Застосунок “Дія” нещодавно отримав важливе оновлення, яке обов’язково сподобається автомобілістам. Тепер водії можуть переглядати фото- та відеодокази порушень правил дорожнього руху, зафіксованих камерами автоматичної фіксації, розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України, Олексій Білошицький.

Раніше користувачі мали доступ лише до базової інформації про порушення: час, місце та тип. Але відтепер до постанови про адміністративне правопорушення додаються візуальні матеріали, які підтверджують факт порушення. Це нововведення робить систему більш прозорою і зрозумілою для всіх учасників дорожнього руху.

Які порушення фіксуються?

Система автоматично фіксує перевищення швидкості руху транспортних засобів більш ніж на 20 км/год. Якщо водій перевищив швидкість на 20-50 км/год, він може отримати штраф у розмірі 340 гривень. Але якщо перевищення становитиме більш ніж 50 км/год, сума штрафу затягнеться до 1700 гривень.

Однак має бути й приємна новина для водіїв: якщо ви сплатите штраф протягом 10 банківських днів з моменту отримання постанови, ви можете заощадити половину його суми. Це відмінний стимул для дотримання правил дорожнього руху!

Як перевірити наявність штрафів?

Перевірити, чи маєте ви штрафи, можна кількома простими способами:

  • через веб-портал МВС (bdr.mvs.gov.ua)
  • в “Електронному кабінеті водія” (e-driver.mvs.gov.ua)
  • у мобільному застосунку або на веб-порталі “Дія”
  • через застосунок “Штрафи ПДР” від МВС України
  • за допомогою телеграм-бота “@ShtrafyPDRbot

Спосіб оплати штрафу

Сплатити штраф можна безпосередньо в застосунку “Дія”, використовуючи банківську картку або через системи ApplePay чи GooglePay. Також оплата доступна в будь-якій банківській установі України. Це робить процес сплати максимально зручним і швидким.

Читайте також: Зміни для водіїв з 1 січня: що треба знати українським водіям

Отже, нововведення в “Дії” робить життя водіїв простішим і зрозумілішим. Тепер перевірка та оплата штрафів стали ще зручнішими, а візуальні докази порушень покращують прозорість системи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також