Штраф 170 000 грн: українцям приходять штрафи за чужі «євробляхи»
Нещодавно господарі іноземних автомобілів, які були зареєстровані на їхні імена, зазнали серйозних фінансових санкцій у розмірі 170 000 гривень за нелегальний ввіз транспортних засобів на територію України. Цей негативний фон став каталізатором для активізації аферистів, які розпочали процес реєстрації “євроблях” на імена інших осіб, багато з яких навіть не мали поняття, що потрапили в кримінальну схему, дізнавшись про це лише після отримання величезних штрафів за незаконний ввіз чужого автотранспорту.
Методи, використовувані “автогонщиками”, були різноманітні: вони включали набір пасажирів прикордонними службами, реєстрацію ввезення автомобілів на них, доставку людей до кордону з наступним використанням їхніх документів для здійснення реєстрації. Однією з популярних схем було внесення оплати за оформлення ввезення на іншу особу, переконуючи її, що вона не несе відповідальності за участь у махінації.
Згідно з митним кодексом України, порушення митних правил через неправомірні дії третіх осіб або непереборні обставини, які були підтверджені документами, не призводять до адміністративної відповідальності. Важливо також враховувати правила митного контролю та процедури реєстрації транспортних засобів, включаючи злочинні дії третіх осіб як непереборні обставини.
У випадку потрапляння українців у схему оформлення “євроблях” на їхнє ім’я, важливо негайно повідомити правоохоронні органи. Заяву слід подати з детальним описом обставин і вказівкою на злочинні дії третіх осіб. Крім того, надсилання повідомлення на митницю із деталями справи та копіями всіх доказів, а також направлення заяви до правоохоронних органів, може сприяти уникненню штрафів.
Збереження копій всіх відправлених документів та квитанцій про відправлення є важливим етапом для уникнення негативних наслідків у вигляді фінансового покарання у розмірі 170 000 гривень за порушення, яке не було скоєне ними.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!