Для чого досвідчені водії раніше возили із собою сіль, мило та аспірин в багажнику авто

Водії в епоху СРСР були неймовірно кмітливими, вони мусили володіти не тільки навичками керування автомобілем, але і винахідливими лайфхаками для забезпечення його робочого стану.

В їхньому арсеналі були незвичайні, але ефективні засоби, такі як сіль, мило та аспірин.

Аспірин: рятувальник акумулятора

Аспірин, який зазвичай використовувався для полегшення головного болю, став справжнім лікарем для свинцево-кислотних акумуляторів. Декілька таблеток викликали хімічну реакцію, яка дозволяла автомобільній батареї продовжити роботу.

Сіль: протистояння замерзанню

У відсутності електрообігріву та рідин для розмерзання, сіль використовувалася для запобігання замерзанню лобового скла. Лише 200 грамів соляного розчину були достатніми для швидкого і повного прибирання скла від льоду.

Господарське мило: екстрений ремонт бензобака або картера

Господарське мило виявлялося корисним при проколі бензобака або тріщині в картері. Водії використовували його для примітивного, але ефективного ущільнення дірок, щоб тимчасово замазати пошкодження. Це дозволяло дістатися до СТО, мінімізуючи втрату пального.

Ці неординарні, але геніальні прийоми радянських водіїв підтверджують, що винахідливість та кмітливість були важливими не лише у повсякденному житті, але і за кермом автомобіля.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело garage.hyser.com.ua
Читайте також