На яких автомобілях в Україні найчастіше скручують пробіг
Скручування пробігу в Україні вже давно стало масовим явищем, якому влада поки що ніяк не протистоїть. Шахрайство з показаннями одометра активно застосовується на вторинному ринку, щоб ввести покупця в оману і завищити ціну на транспортний засіб. Статистика показує, що більше половини всіх б/в машин, які продаються на онлайн-майданчиках, мають ознаки скручування одометра. Компанія carVertical провела власне дослідження, щоб з’ясувати, які моделі авто найчастіше фігурують у подібних випадках шахрайства.
Лідери за скрученим пробігом
- Toyota Avensis: дана модель є лідером за кількістю маніпуляцій з пробігом. Частка авто зі скрученим одометром становила 18,3% минулого року.
- Mercedes-Benz E-Class і Honda CR-V: у цих моделей друге місце за обсягом шахрайства – по 16,7% зі скрученим пробігом.
- Renault Master: замикає трійку антирейтингу, причому скручування часто здійснювалося більше, ніж на 200 000 кілометрів.
- Volkswagen Touran і Skoda Superb: дві популярні моделі замикають ТОП-5 лідерів. У середньому у них занижували пробіг на 125 000 км і 119 000 км відповідно.
Що робити покупцям?
Не варто вірити ані словам продавця, ані навіть показанням приладів. Якщо авто має аномально низький пробіг, перевіряйте його за відкритими базами даних через VIN-код.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!