Ніколи так не робіть: п’ять грубих помилок водіїв після ДТП

Практично будь-який автомобіліст може потрапити в ДТП. При цьому багато хто з водіїв просто не знає, як поводитися, і в паніці або стресі робить грубі помилки, які потім обертаються фатальними для них наслідками. «SUV News» звертає увагу на п’ять таких типових помилок, яких варто уникати за всяку ціну.

1. Вторинні аварії

Після того, як ви потрапили в ДТП, неприємності можуть не закінчитися. Нерідко виходить так, що слідом за однією аварією відбувається друга. Все через те, що водії та пасажири не дотримуються техніки безпеки. Не забувайте встановлювати знак аварійної зупинки, вмикати аварійну сигналізацію і не знаходьтеся на проїжджій частині або в самому авто до приїзду поліції.

2. Відмова від медичної допомоги

Перебуваючи в шоці під впливом адреналіну постраждалі водії або пасажири можуть не відчувати, що поранені або травмовані. Через це багато хто відмовляється від надання медичної допомоги, хоча насправді гостро її потребує. Цього робити не можна, оскільки зволікання з лікуванням може надалі коштувати вам здоров’я або навіть життя.

3. Вирішення питання без страхової компанії

Іноді водії знаходять спільну мову між собою і, не бажаючи вплутуватися в бюрократію, за обопільною згодою вирішують ситуацію на місці, навіть не складаючи європротокол і не звертаючись до страхової. Це загрожує тим, що в майбутньому можуть виплисти приховані наслідки аварії, які відразу помітні не були. А ось отримати компенсацію за них у винуватця ДТП буде вже вкрай складно.

4. Неуважне заповнення європротоколу

Багато хто вважає, що Європротокол є формальним документом, який не передбачає судових позовів та іншого роду серйозних розглядів, а тому особливо старатися при його заповненні не варто. Насправді недбалість у цьому процесі, у відображенні обставин аварії може призвести до того, що в майбутньому ви не отримаєте необхідної компенсації за заподіяну шкоду.

5. Підписання документів без уважного прочитання

У жодному разі не підписуйте нічого, що вам «підсовує» поліція або друга сторона без ретельного вивчення змісту документа. Потім несподівано для себе ви можете з’ясувати, що з розряду потерпілих ви перейшли в розряд винуватців.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також