Високий рівень шуму в автомобілі може дратувати водіїв і пасажирів, тому багато хто задумується про встановлення шумоізоляції. Дехто вважає, що це дуже дорого і складно, але експерти з «РБК-Україна» кажуть, що це не так. Вони дають кілька корисних порад, як швидко і без проблем зробити шумоізоляцію своїми руками.
Перш ніж встановлювати шумоізоляцію, важливо правильно вибрати матеріали. Спочатку потрібно використовувати віброізоляцію на бітумній основі, а потім додати шумоізоляцію у вигляді спіненого листового матеріалу. Чим товстіший цей матеріал, тим краще буде працювати система шумоізоляції.
Якщо вам здається, що матеріали занадто дорогі, можна розглянути можливість купівлі аналогів від менш відомих брендів, використовувати будівельні матеріали або навіть туристичні каремати.
Для роботи вам знадобляться ніж і ролик для прикочування. Перед початком важливо добре знежирити поверхню за допомогою спеціальних серветок або антисилікону. Потім потрібно виявити проблемні місця. Зазвичай це зовнішні двері, перегородка моторного відсіку, колісні арки та підлога під задніми сидіннями. Досить покрити хоча б 30-40% їхньої поверхні.
Експерти радять пам’ятати, що навіть симетричні деталі можуть мати різне наповнення, тому матеріали для них потрібно вирізати, враховуючи всі особливості. Не бійтеся перегинати, складати клаптики або розрізати їх на кілька частин. Це незначно вплине на кінцевий результат.
Захисний папір з липкого боку матеріалу потрібно знімати прямо перед наклеюванням. Під час укладання клаптів притискайте їх від центру до країв, щоб не виникали бульбашки повітря. Після цього важливо також прикатати листи роликом в тому ж напрямку.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Зима приносить водіям чимало клопоту, особливо під час сильних морозів. Одна з найпоширеніших проблем —…
Розкішні автомобілі часто коштують дуже дорого, але їхня ціна може різко знижуватися після покупки. Уже…
Купівля вживаного авто завжди несе ризики. Вік і пробіг часто використовують як показники надійності, але…
Станом на листопад 2024 року в Україні не передбачено позбавлення водійських прав за ігнорування повістки.…
Зазвичай легкові авто та мотоцикли заправляють бензином, а вантажівки, автобуси й трактори — дизелем. Але…
Кожен водій хоча б раз стикався з проблемою спущеного колеса. Їхати з пошкодженою шиною небезпечно,…