Забирають права на 3 роки: водіям нагадали про поширене порушення ПДР

Чимало водіїв не приділяють належної уваги сигналам світлофора, які вказують на заборони.

Один із найризикованіших моментів на дорозі – це залізничний переїзд. Щоб уникнути небезпеки та надзвичайних ситуацій, в ПДР України визначені чіткі норми проїзду через залізничні переїзди. Патрульна поліція вирішила нагадати водіям, у яких випадках заборонено перетинати залізничні переїзди:

– Коли черговий світлофору дає сигнал про заборону.

– Коли шлагбаум опущений або вже в процесі опускання.

– Коли увімкнено заборонний звуковий сигнал або заборонний сигнал світлофора.

– Після перетину переїзду виник затор.

– Коли наближається потяг або дрезина.

Якщо перетин через переїзд заборонено, то водій повинен зупинитися перед переїздом і зачекати, поки поїзд пройде або шлагбаум підніметься, або світлофор або регулювальник виведуть сигнал на рух. Одночасно за порушення правил перетину залізничного переїзду, водія може очікувати серйозна відповідальність:

– Згідно з частиною 1 статті 123 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил перетину залізничного переїзду) передбачено штраф у розмірі 340 гривень.

– Згідно з частиною 2 статті 123 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Перетин переїзду, коли рух заборонено) передбачено штраф у розмірі 850 гривень або відсутність права на водіння авто на строк від 6 місяців до 1 року, або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 днів.

– Згідно з частиною 3 статті 123 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил перетину переїзду під час перевезення пасажирів або небезпечного вантажу) передбачено відсутність права на водіння авто на строк від 1 до 3 років, адміністративний арешт на строк від 10 до 15 днів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело auto.bigmir.net
Читайте також