Categories: Автопоради

Назвали найслабші місця в авто, якими найчастіше користуються автозлодії

За даними статистики, в Україні пік автокрадіжок припав на 2022 рік, зареєстровано 4194 випадки викрадення. Це практично вдвічі більше, ніж у 2021 році. Збільшення автозлочинності експерти пов’язують з початком повномасштабного вторгнення РФ. Але до 2023 року кількість викрадень автомобілів виявилася менше, ніж за попередній період. Зловмисники виявили певні уподобання до марок автомобілів, таких як Toyota Land Cruiser 200 та 300, Toyota Camry та Lexus LX, які вони готові красти як вдень, так і вночі, як на вулиці, так і зі стоянок чи гаражів. Тим не менше, злодії акцентують увагу на типових слабких місцях авто.

Зазвичай зловмисники діють так, ніби вони справжні власники машин: відкривають капот та перерізають провід, що веде до сигналізації, і в дальшому можуть спокійно демонтувати автосигналізацію, завести автомобіль та вирушити в подорож. Однак є і слабкі місця в автомобілях, якими викрадачі вміло користуються.

ТОП-5 слабких місць у вашому автомобілі, якими користуються злодії:

Розбите скло. За статистикою, більшість спроб проникнень відбуваються через розбите вікно водія. Щоб запобігти цьому, рекомендується наклеїти на скло броньовані плівки.

Підкапотний простір. ЕБУ (електронний блок управління) часто розташований під капотом, і злодії можуть відключити звукову сигналізацію, просто перерізавши дроти. Для захисту можна встановити замки капота та замінити кріпильні болти на зривні, а також встановити сталевий кожух для локального захисту ЕБУ.

Автозапуск. 97% автомобілів з безключовим доступом можна взламати за лічені хвилини за допомогою ретранслятора та спільника. Для захисту можна встановити охоронний комплекс із криптокодом, цифровим модулем управління блокуванням дверей та захистом від електронного вторгнення.

Личинка дверей водія. Злодії часто висвердлюють болт кріплення личинки замка, щоб отримати доступ до автомобіля. Рекомендацією для захисту є встановлення дверних блокаторів.

Штатний іммобілайзер. Злодії можуть підключити новий чіп-ключ до діагностичного роз’єму іммобілайзера та легко завести автомобіль. Для захисту рекомендується встановлення охоронного комплексу із криптокодом та цифровим модулем управління блокуванням дверей для уникнення електронного вторгнення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Олександр Успішний

Recent Posts

Десять прихованих можливостей вашого автомобіля, які полегшать керування

Сучасні автомобілі – це не просто транспорт, а справжні технологічні дива. Багато водіїв навіть не…

6 години ago

Що робити, якщо пробило колесо, а запасного немає: корисні поради для водіїв

Багато сучасних авто випускають без запасного колеса, щоб зменшити витрати. Але це створює проблему, якщо…

7 години ago

Як очистити каталізатор автомобіля: два надійні способи

Каталітичний нейтралізатор (каталізатор) допомагає зменшити шкідливі викиди автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння. Це важлива частина…

8 години ago

Юрист вказав на три категорії водіїв, яких патрульні бояться зупиняти

Не кожен водій буде радий, якщо його зупинить поліція. Однак іноді й для патрульних спілкування…

19 години ago

Водіям пояснили, чому один поширений штраф поліції є незаконним

Штрафи за порушення ПДР в Україні є найчастішим видом покарання для водіїв. Однак значна частина…

20 години ago

Як колір авто може розкрити характер власника: висновки психологів

Колір автомобіля — це не лише про зовнішній вигляд. Психологи вважають, що обраний відтінок може…

20 години ago