Названо 5 речей, які водієві потрібно робити з автомобілем кожні 1500-5000 кілометрів

Після того, як ви придбали автомобіль, необхідно не лише заправляти його час від часу, але й регулярно проводити технічне обслуговування. У деяких випадках це потрібно робити через кожні 1500-5000 кілометрів пробігу. Експерти з видання SlashGear назвали 5 важливих рекомендацій, які водіям варто виконувати у цьому діапазоні.

Перевірка рівня мастила в двигуні:

Перевірка рівня мастила у двигуні є дуже важливою, оскільки мастило є життєво важливим для правильної роботи двигуна. Рекомендується робити це щомісяця, щоб вчасно виявити будь-які витоки або потребу у доливанні мастила. Недостатній рівень мастила може спричинити швидке зношення двигуна і його поломку.

Перевірка охолоджувальної рідини:

Водіям варто перевіряти рівень охолоджувальної рідини , оскільки двигун автомобіля під час роботи нагрівається до високих температур, що може спричинити його зношування та виходження з ладу. Система охолодження запобігає цьому, але для цього потрібна достатня кількість охолоджувальної рідини. Тому важливо регулярно перевіряти її рівень у автомобілі.

Перевірка зовнішніх лампочок:

Перевірка роботи зовнішніх лампочок, таких як фари, денні ходові вогні, аварійна сигналізація та покажчики повороту, є дуже важливою для безпеки на дорозі. Тому потрібно регулярно перевіряти їх стан і, якщо потрібно, замінювати лампочки або виправляти інші несправності.

Перевірка стану ременів і шлангів:

Ремені і шланги відіграють важливу роль у роботі основних систем автомобіля. Необхідно уникати їх зносу, появи тріщин або потертостей, оскільки пошкодження може призвести до поломки систем або виникнення серйозних проблем.

Вимірювання тиску в шинах:

Потрібно перевіряти тиск у шинах як для забезпечення безпеки (неправильний тиск може погіршити керованість і створити ризик пошкодження шин під час руху), так і для економії палива. При низькому тиску двигуну доводиться більше зусиль, щоб рухати автомобіль на спущених шинах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело SlashGear
Читайте також