Українські водії часто отримують штрафи за порушення правил дорожнього руху, іноді через недбалість або випадкові обставини. Жоден водій не є застрахованим від таких ситуацій.
Важливо мати уявлення, як діяти в подібних ситуаціях, щоб уникнути подальших ускладнень. Деякі водії, намагаючись уникнути штрафу, вчиняють так, що це може стати причиною проблем у майбутньому. Наприклад, вони відмовляються від отримання копії постанови за порушення ПДР.
Багато водіїв вважають, що якщо вони не підписали документ про отримання копії постанови про штраф, то в майбутньому вони можуть відмовитись від сплати, стверджуючи, що не брали участі в розгляді цієї справи.
Це неправильне розуміння, оскільки при складанні документів про порушення інспектор відразу вказує, що водій відмовився отримати копію постанови, і для цього йому не потрібно надавати жодних додаткових доказів.
Якщо ви отримали штраф за порушення правил дорожнього руху, вам треба діяти швидко. Є два важливих терміни: 10 днів для оскарження штрафу і 15 днів для його сплати. Якщо ви пропустите ці терміни, штраф може збільшитися, і його можуть передати до виконавчої служби для стягнення.
Якщо водій не отримав копію постанови, він не може оскаржити штраф або сплатити його, оскільки відсутні необхідні документи для оскарження та реквізити для оплати.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Сучасні автомобілі – це не просто транспорт, а справжні технологічні дива. Багато водіїв навіть не…
Багато сучасних авто випускають без запасного колеса, щоб зменшити витрати. Але це створює проблему, якщо…
Каталітичний нейтралізатор (каталізатор) допомагає зменшити шкідливі викиди автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння. Це важлива частина…
Не кожен водій буде радий, якщо його зупинить поліція. Однак іноді й для патрульних спілкування…
Штрафи за порушення ПДР в Україні є найчастішим видом покарання для водіїв. Однак значна частина…
Колір автомобіля — це не лише про зовнішній вигляд. Психологи вважають, що обраний відтінок може…