Водіям розповіли, як посилити яскравість фар автомобіля, не змінюючи в них лампи

Згідно з практикою, збільшити рівень освітленості дороги в темний час доби за допомогою яскравіших ламп не завжди вдається через конструктивні особливості сучасних блок-фар головного світла.

У виробництві цих фар використовується спеціальний пластик – полікарбонатне скло, яке має численні переваги порівняно з традиційним матеріалом. Полікарбонат значно легший і, при цьому, механічно міцніший. Він також стійкий до агресивних середовищ, таких як сольові розчини, олії, кислоти і т.д.

Однак за певних умов, таких як вплив підвищених температур та регулярне використання розчинників у омивачах фар, на поверхні полікарбонату можуть з’являтися виразки, тріщини і сколи. Навіть невеликі дефекти можуть призвести до помітного помутніння фари, а в найгіршому випадку – вивести її з ладу.

Очевидно, що помутніння блок-фар суттєво знижує їх світлотехнічні показники. Таким чином, будь-які спроби покращити цю ситуацію за допомогою яскравих ламп без відновлення прозорості полікарбонатного скла, в більшості випадків призводять до невдачі.

Фахівці вважають, що для досягнення значущого ефекту необхідно якісно відполірувати поверхню фари. Хоча вартість таких послуг у сервіс-центрі може бути високою, на ринку існує безліч засобів автокосметики, які швидко видаляють дрібні тріщини та подряпини з полікарбонатного скла. Ці засоби зазвичай легко застосовуються, швидко висихають та ефективно поліруються.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело mmr.net.ua
Читайте також