Багато автовласників з радістю прийняли WD-40 та подібні засоби, вважаючи їх необхідними в гаражі. Ці засоби вважаються настільки універсальними, що їх використовують майже у всіх ситуаціях. Проте існують випадки, коли використання WD-40 та аналогів не рекомендується.
Гумові ущільнювачі
Багато водіїв намагаються запобігти примерзанню гумових ущільнювачів дверей і багажника взимку, обробляючи їх WD-40. Однак це може бути серйозною помилкою, оскільки WD-40 розчиняє гуму, що може призвести до її пошкодження. Крім того, це може призвести до забруднення вашого одягу, оскільки на ньому можуть з’явитися чорні сліди.
Гальмівні механізми та сайлентблоки
Гальмівні механізми та сайлентблоки також містять багато гумових елементів, які можуть пошкоджуватися від впливу WD-40. Експерти рекомендують утриматися від нанесення цього засобу на робочі циліндри гальм та напрямні пальці супортів, оскільки це може викликати серйозні проблеми. Те саме стосується і сайлентблоків. Краще скористатися безпечнішими та нешкідливими альтернативами.
Склоочисники
Немає нічого поганого у тому, щоб змастити шарніри склоочисників “відешкою”, але важливо уникати потрапляння засобу на гумову стрічку або скло, оскільки це може призвести до залишення райдужних розводів.
Салон
Деякі водії люблять обробляти WD-40 торпедою свого автомобіля, що надає їй блиск і сяйво. Однак це може призвести до того, що тонкий шар засобу приваблюватиме пил, що зірветься до нього, знищуючи всі зусилля водія.
Корозія
Фахівці зауважують, що використання WD-40 як антикорозійного засобу не рекомендується. Краще скористатися спеціалізованими засобами.
Шиномонтаж
Як вже зазначалося, використання WD-40 на гумі категорично не рекомендується. Краще використовувати звичайний мильний розчин.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Станом на листопад 2024 року в Україні не передбачено позбавлення водійських прав за ігнорування повістки.…
Зазвичай легкові авто та мотоцикли заправляють бензином, а вантажівки, автобуси й трактори — дизелем. Але…
Кожен водій хоча б раз стикався з проблемою спущеного колеса. Їхати з пошкодженою шиною небезпечно,…
Двигун — це основа автомобіля, і якщо з ним щось не так, машина не працюватиме.…
З початку війни багато українських водіїв виїхали до Польщі. Привчені до більш лояльних правил в…
Правила дорожнього руху часто змінюються, тому водіям важливо стежити за нововведеннями. Наприклад, у деяких країнах…