Як водіям заощадити паливо влітку: корисні поради

Експерти компанії Zego, яка спеціалізується на оренді приватних автомобілів, надали кілька порад щодо підвищення паливної економічності в будь-яких умовах водіння. Основну увагу вони приділили правильному використанню передач, що є ключовим аспектом для досягнення максимальної ефективності.

Оптимізація перемикання передач
Одним із найважливіших моментів економічного водіння є правильне перемикання передач. Водіям автомобілів з механічною коробкою передач радять уважно стежити за оборотами двигуна і перемикатися на передачі у найбільш ефективний момент. Під час сповільнення варто залишатися на передачі, оскільки в двигунах з уприскуванням пального є вимикач подачі пального, що зменшує його витрату при гальмуванні.

Ефективне використання передач
Водії повинні утримувати передачі якомога довше, дотримуючись швидкісних обмежень, але уникаючи перевантаження двигуна. Перемикання передач вгору і вниз при неповному увімкненні двигуна може призвести до зайвої витрати палива. Оптимальним моментом для перемикання передач є досягнення 2500 об/хв на тахометрі.

Пропускання передач
Ще одна порада від Zego — пропускання передач під час розгону до високих швидкостей, наприклад, при виїзді на автомагістраль. Перехід з третьої передачі одразу на п’яту може допомогти скоротити витрату палива.

Економія для автоматичних коробок передач
Власникам автомобілів з автоматичною коробкою передач радять плавно розганятися і гальмувати, щоб не змушувати трансмісію часто перемикатися. Це дозволяє двигуну працювати ефективніше та зменшує витрату палива.

Технологія “Стоп-Старт”
Сучасні автомобілі часто обладнані технологією “стоп-старт”, яка автоматично вимикає двигун під час зупинок, значно зменшуючи витрату палива. Представник Zego спростував міф, що часте увімкнення та вимкнення двигуна споживає більше пального, ніж робота на холостому ходу. Навпаки, ця технологія дозволяє суттєво економити пальне, особливо в умовах міського руху з частими зупинками.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Expeess
Читайте також