Заміна шин на автомобілі в Україні є дорогою послугою. Українські водії, які не можуть собі це дозволити, мають шукати шляхи заощадження.
Видання “Телеграф” зібрав усі способи економії на шинах для автомобіля, не втрачаючи якість. Серед них – вибір відповідного бренду, місце покупки та інші поради.
Вибір правильного бренду
Для вибору правильного бренду шин важливо розглянути різні варіанти на ринку з урахуванням ціни та якості. Шини поділяються на бюджетні, середнього та преміум класу.
Деякі відомі бренди шин, такі як Bridgestone, Continental, Goodyear, Michelin і Nokian, вважаються преміум-класом і мають високу вартість. Якщо ви оцінюєте якість вище за престиж бренду, можна вибрати більш доступні варіанти, наприклад, Barum, Kleber, Hankook, Uniroyal або Yokohama.
Час покупки
Рекомендується придбати шини в міжсезоння, коли попит менший. Це дозволяє зекономити, оскільки продавці намагаються продати залишки минулих сезонів, щоб звільнити місце для нових. Наприклад, краще шукати літню гуму в січні, а зимову – в червні.
Зекономте на доставці
У Інтернеті товари зазвичай дешевші, аніж у звичайних магазинах. Але коли мова йде про шини, це правило не працює. Шини великі й важкі, тому за їх доставку доведеться платити багато. Так що, можливо, вигідніше купити їх у звичайному магазині.
Купуйте з перших рук
Зверніть увагу на місцеві оптові склади або магазини, які продають товари без посередників. Часто там можна зекономити кілька сотень гривень.
Візьміть вживані шини
Щоб зекономити близько половини коштів на нових шинах, можна купити вживані. Але потрібно уважно перевірити їхній стан: візуально оцінити малюнок протектора, переконатися, що немає тріщин, пошкоджень та інших дефектів.
Шукайте акції, знижки та бонуси
Шукайте спеціальні пропозиції в магазинах та від виробників шин. Часто вони дають знижки та бонуси. Якщо вам пощастить зловити акцію, то можете заощадити багато грошей, особливо якщо купуєте не в сезон.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Сучасні автомобілі – це не просто транспорт, а справжні технологічні дива. Багато водіїв навіть не…
Багато сучасних авто випускають без запасного колеса, щоб зменшити витрати. Але це створює проблему, якщо…
Каталітичний нейтралізатор (каталізатор) допомагає зменшити шкідливі викиди автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння. Це важлива частина…
Не кожен водій буде радий, якщо його зупинить поліція. Однак іноді й для патрульних спілкування…
Штрафи за порушення ПДР в Україні є найчастішим видом покарання для водіїв. Однак значна частина…
Колір автомобіля — це не лише про зовнішній вигляд. Психологи вважають, що обраний відтінок може…