Categories: Автопоради

Які машини приваблюють викрадачів: водіям вказали на 5 речей, яких слід уникати

Останнім часом викрадення автомобілів стали дуже поширеним явищем. Злочинці стають все винахідливішими, використовуючи нові технології та тактики. Щоб захистити своє авто, власникам потрібно звернути увагу на п’ять основних чинників, які привертають злодіїв, і прийняти заходи для їх запобігання.

1. Видимі цінності

Однією з головних причин, через яку викрадачі обирають конкретний автомобіль, є наявність видимих цінних речей всередині салону. Це можуть бути ноутбуки, мобільні телефони, сумки або навіть спортивне спорядження. Часто й невеликі предмети, які здаються незначними, наприклад, зарядні пристрої або монети, можуть привернути увагу злочинців. Щоб зменшити ризики, власникам рекомендується тримати всі цінності поза очима. Найкраще зберігати їх у багажнику або замикати в бардачку. Це простий захід, але може значно знизити ймовірність крадіжки.

2. Погане освітлення і вибір парковки

Місце, де ви паркуєте свій автомобіль, має велике значення для його безпеки. Злодії часто обирають погано освітлені і віддалені місця, де вони можуть діяти непомічено. Паркування на добре освітлених і жвавих місцях може значно зменшити ризик крадіжки. Якщо у вас є можливість, краще користуватися гаражем для зберігання автомобіля. Також варто розглянути паркування біля камер відеоспостереження, оскільки вони можуть відлякати злодіїв. Наявність камери часто змушує зловмисників відмовитися від своїх планів.

3. Незамкнені двері та вікна

Багато випадків крадіжок стаються через незамкнені двері та вікна автомобіля, коли власники залишають його без нагляду. Незалежно від того, наскільки коротко ви залишаєте авто, завжди закривайте двері та вікна. Якщо у вас є автосигналізація, активуйте її. Це може відлякати злочинців та привертати увагу оточуючих, що зменшує ймовірність крадіжки.

4. Способи злому без ключа

Системи безключового доступу, які забезпечують зручність, також можуть бути вразливі для зловмисників. Вони можуть використовувати спеціальні пристрої для перехоплення сигналу вашого брелока і відкриття автомобіля. Щоб захистити себе від цього, тримайте брелок у чохлі для блокування сигналу або металевому контейнері. Коли не використовуєте брелок, краще зберігати його в центрі будинку, подалі від дверей і вікон, щоб ускладнити перехоплення сигналу.

5. Відсутність додаткових заходів безпеки

Стандартні системи безпеки, які встановлюються на заводі, забезпечують базовий рівень захисту для автомобіля. Проте, додаткові заходи можуть значно підвищити його безпеку. Наприклад, можна встановити замок на кермо, сигналізацію від сторонніх виробників або GPS-трекер для відстеження автомобіля у разі викрадення. Іммобілайзер, який блокує можливість запуску двигуна без правильного ключа або брелока, також є ефективним способом захисту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Vladislava

Recent Posts

Юрист вказав на три категорії водіїв, яких патрульні бояться зупиняти

Не кожен водій буде радий, якщо його зупинить поліція. Однак іноді й для патрульних спілкування…

49 хвилин ago

Водіям пояснили, чому один поширений штраф поліції є незаконним

Штрафи за порушення ПДР в Україні є найчастішим видом покарання для водіїв. Однак значна частина…

1 годину ago

Як колір авто може розкрити характер власника: висновки психологів

Колір автомобіля — це не лише про зовнішній вигляд. Психологи вважають, що обраний відтінок може…

2 години ago

Топ-10 німецьких кросоверів класу люкс на вторинному ринку

Розкішні німецькі кросовери поєднують стиль, передові технології, високу якість і потужність. Однак їхня ціна часто…

2 години ago

Замерз бачок омивача взимку: що робити водіям в такій ситуації

Зима приносить водіям чимало клопоту, особливо під час сильних морозів. Одна з найпоширеніших проблем —…

3 години ago

Розкішні кросовери, які стрімко втрачають свою вартість: топ-10 моделей

Розкішні автомобілі часто коштують дуже дорого, але їхня ціна може різко знижуватися після покупки. Уже…

3 години ago