Якщо ви не можете відкрити кришку паливного бака, особливо коли він майже порожній під час заправки, не намагайтеся відкрити її силою. Це може пошкодити кришку і навіть зламати механізм відкривання. Краще використовуйте безпечні методи для відкриття бака.
Електронний замок: перевірте розблокування
Перевірте, що ваш автомобіль цілком розблоковано, якщо відкриваєте кришку бензобака за допомогою електронної кнопки. На деяких машинах механізм відкривання бака залежить від центрального замка, тому треба розблокувати автомобіль для доступу до бака.
Механічний важіль: спробуйте WD-40
Якщо у вашому старому автомобілі є механічний важіль для відкриття кришки бака поруч із сидінням водія і він заіржав або забруднений, спробуйте використати WD-40 або аналогічний засіб для розблокування. Пам’ятайте про обережне застосування, щоб не пошкодити лакофарбове покриття. Після нанесення засобу зачекайте кілька хвилин, щоб він міг працювати.
Перевірте електроніку
Якщо у вас є електронний механізм відкриття кришки бака і він не працює, можливо, причиною є несправна соленоїдна котушка (свічка запалювання). Вам потрібно знайти цей компонент, перевірити його роботу і, якщо він дійсно несправний, замінити на новий.
Використовуйте аварійний важіль
Якщо ви не можете відкрити кришку бензобака свого автомобіля за допомогою основного механізму, спробуйте знайти аварійний важіль, який зазвичай знаходиться у багажному відділенні. Цей важіль можна знайти в посібнику користувача автомобіля. Зазвичай він захований під обшивкою або пластиковою кришкою, і трос часто має червоний колір.
Якщо навіть аварійний важіль не допомагає, краще звернутися до фахівців автосервісу. Вони мають потрібні знання і інструменти для відкриття кришки бака без ризику пошкодження автомобіля. Не використовуйте силу, оскільки це може призвести до негативних наслідків.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Зима приносить водіям чимало клопоту, особливо під час сильних морозів. Одна з найпоширеніших проблем —…
Розкішні автомобілі часто коштують дуже дорого, але їхня ціна може різко знижуватися після покупки. Уже…
Купівля вживаного авто завжди несе ризики. Вік і пробіг часто використовують як показники надійності, але…
Станом на листопад 2024 року в Україні не передбачено позбавлення водійських прав за ігнорування повістки.…
Зазвичай легкові авто та мотоцикли заправляють бензином, а вантажівки, автобуси й трактори — дизелем. Але…
Кожен водій хоча б раз стикався з проблемою спущеного колеса. Їхати з пошкодженою шиною небезпечно,…