Колесо спускає в авто: як водіям визначити причину

Шини з часом втрачають тиск через зношування матеріалів. Але якщо тиск падає без видимої причини і вам доводиться щодня підкачувати колесо, варто задуматися, в чому проблема. Експерти зі SlashGear попереджають, що ігнорування цієї проблеми може призвести до аварії, і пропонують кілька способів дізнатися, чому знижується тиск у шинах.

Перевірте ущільнювач борту та обід колеса

Якщо там є проблеми, з’являється отвір, через який повільно виходить повітря. Це може статися не тільки через пошкодження, а й через неправильне встановлення або бруд у місці кріплення. Щоб знайти місце витоку, можна використовувати мильний розчин. Наносьте його на різні ділянки колеса, і якщо з’являються бульбашки, ви знайшли місце витоку.

Перевірте шток клапана на наявність проблем

Шток клапана – це невелика, але важлива частина шини, яка регулює тиск повітря та контролює, як повітря входить і виходить з шин. Якщо ковпачок штока клапана відсутній, шток стає вразливим для бруду і вологи, які можуть його пошкодити. Пошкоджений шток може тріснути і втратити герметичність, що призведе до повільного витоку повітря. Шток також може ослабнути або зноситися, що теж викликає витік. Щоб перевірити, чи є проблеми зі штоком, можна використовувати мильний розчин. Нанесіть його на шток, і якщо з’являться бульбашки, значить, є витік.

Перевірте шину на дрібні проколи

Якщо прокол великий, ви можете побачити поріз або почути гучне шипіння, коли щось гостре проколює шину. Проте не всі гострі предмети залишають великі та помітні отвори. Маленькі камінці, цвяхи і шурупи можуть створювати крихітні проколи і застрявати в них, через що шина поступово втрачає тиск.

Дізнайтеся, скільки років вашим шинам

Є способи продовжити термін служби шин, але навіть при найкращому догляді вони з часом старіють і зношуються. Зі старінням шин зростає ймовірність виникнення проблем. У старих шин можуть з’являтися тріщини на боковинах або протекторі, а гума може стати крихкою, що ускладнює утримання повітря. Цей поступовий знос може призвести до повільних витоків.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також