Від угону не врятує: експерт розвіяв міф про захист автомобілів від крадіжок

Сучасні технології пропонують різні способи захисту автомобілів від викрадення, і одним з найпопулярніших засобів є GPS-маяки. Однак, деякі експерти, зокрема Віктор Волошин з компанії Autolist, вважають, що такі пристрої не завжди ефективні у запобіганні викраденню і подальшому пошуку транспортного засобу.

Чому GPS-маяки не працюють

GPS-маяки часто не відповідають очікуванням, як показує практика. Волошин наводить кілька причин, чому ці пристрої не завжди є надійними.

Віддаленість сигналу: Часто власники виявляють лише частину свого автомобіля з встановленим маяком, а сам автомобіль вже зник. Це вказує на те, що викрадачі виявляються досить кмітливими, щоб швидко знайти і відключити такі пристрої.

Неактуальні координати: У разі викрадення автомобіля координати, які відправляє пристрій раз на добу, можуть бути застарілими, особливо якщо транспортний засіб перебуває в русі або власник знаходиться в іншому місті. Така ситуація ускладнює пошук автомобіля.

Закриті території: Злодії часто приховують украдені автомобілі на закритих територіях, до яких можна потрапити лише за допомогою поліції. Проте навіть у цьому випадку пошук може зайняти багато часу, що дає злочинцям можливість приховати авто або розібрати його на запчастини.

Волошин вважає, що GPS-маяки частіше використовуються для заспокоєння власників авто, а не як ефективний захист від викрадення. Навіть якщо власник знає місце, де знаходиться його автомобіль після викрадення, він рідко може відновити його без допомоги поліції.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Avtosota
Читайте також