5 категорій водіїв, яких поліція зупиняє найрідше
Згідно з даними експертів компанії Autolist, працівники Патрульної поліції виявляють менше схильності зупиняти певні категорії автомобілів.
Основні аспекти цього явища включають наступне:
Відсутність “блатних” номерів:
Транспортні засоби, які не привертають увагу завдяки креативним або нестандартним державним номерам, рідше стають об’єктом зупинки. Такі номери можуть вказувати на високий соціальний статус або передбачувану платоспроможність власника.
Автомобілі, які рідко викрадають:
Транспортні засоби, які рідко стають об’єктом угону, можуть менше привертати увагу поліцейських. Це може стосуватися старих або менш популярних моделей.
Чистий кузов та дозволене тонування:
Автомобілі з бездоганним кузовом, легальним тонуванням і без значних модифікацій можуть менше потрапляти під увагу поліції.
Малолітражні та “непрестижні” марки:
Поліцейські рідше зупиняють автомобілі з невеликим об’ємом двигуна, а також транспортні засоби відомих як менш “престижних”, таких як Peugeot, Citroen та Volvo. Стереотипи щодо іміджу власників можуть впливати на рішення поліції.
Жінки за кермом:
Працівники поліції рідше зупиняють жінок за кермом. Це може бути пов’язано як із більшою кількістю чоловіків-водіїв, так і з уявленням про те, що чоловіки можуть становити більший ризик, особливо у нетверезому стані.
Зокрема, експерти акцентують увагу поліції на дешевих автомобілях та ВАЗах, які часто привертають увагу. Це може бути пов’язано з їхнім високим рівнем угону та можливими технічними неполадками, на які власники не завжди оформлюють страховку.
Загалом уявлення про те, які автомобілі менше зазнають зупинок, може визначатися соціальними стереотипами, рівнем угону, технічним станом і зовнішнім виглядом транспортних засобів.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!