Чи потрібно відновлювати подушки безпеки після аварії: пояснення для водіїв
Зрозуміло, що при ремонті люди замислюються, чи варто відновлювати подушки безпеки, чи краще поставити нові. Важливо пам’ятати, що при спрацьовуванні подушка безпеки пошкоджує пластик в машині, під яким вона захована. Тому під час ремонту доводиться витрачати гроші не тільки на заміну або відновлення подушок, але й на усунення пошкоджень обшивки.
Повністю усунути пошкодження без слідів практично неможливо, тому експерти радять купувати нові деталі обшивки. Щодо самих подушок безпеки, то все залежить від фінансів водія і бажання відновити автомобіль для себе або просто відремонтувати і продати його. Якщо машина для себе, краще не намагатися відновити подушки, а одразу купити нові, щоб бути впевненим у їх якості.
Варто зазначити, що навіть досвідчені фахівці не можуть гарантувати, що відновлена подушка безпеки спрацює належним чином у потрібний момент або не вистрілить випадково при легкому зіткненні. Подушку потрібно правильно укласти та відновити її живлення, що вимагає значних фінансових витрат на роботу спеціаліста.
Встановлення нових елементів безпеки простіше, але також потребує фахівця. Хоча вартість роботи буде меншою, загальні витрати можуть бути на 1,5-2 рази більшими, ніж відновлення. Однак, водій отримає автомобіль з повністю справною системою безпеки, яка забезпечить належний захист у разі серйозної аварії і може навіть врятувати життя.
Щодо відновлених подушок безпеки, гарантій на їх належну роботу немає. Майстер може запевнити, що система спрацює, коли це буде потрібно, але це лише слова. Є відомості про численні випадки, коли відновлені подушки не спрацьовували належним чином. Економити на цьому немає сенсу, оскільки на кону життя водія та пасажирів автомобіля під час аварії.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!