Експерт радить, що коли ви сідаєте у розігріті авто, не треба одразу вмикати кондиціонер. Спочатку треба відкрити вікна і провітрити салон, щоб знизити температуру. Потім вмикаєте кондиціонер і виставляєте його на середню температуру. Поступово знижуйте температуру, щоб організм звикнув. Це допоможе уникнути переохолодження, яке може стати причиною дискомфорту і негативно позначитися на здоров’ї.
Якщо зовнішня температура 30-35 градусів Цельсія, то на кондиціонері потрібно встановити температуру на 5-10 градусів нижче. Поступово знижуйте температуру, коли ваше тіло адаптується до прохолоди в салоні автомобіля.
Також важливо не направляти холодний повітря тільки на ноги або голову. Необхідно рівномірно розподілити потік охолодження по всьому салону, щоб уникнути різкого переохолодження організму.
До речі, влітку важливо дбати як про своє здоров’я, так і про “самопочуття” вашого автомобіля.
За думкою експертів, щоб забезпечити нормальне охолодження автомобіля в спеку, важливо регулярно чистити радіатор і замінювати антифриз кожні два-три роки. Також необхідно регулярно обслуговувати кондиціонер, включаючи додавання фреону за потреби. Щоб запобігти вигоранню пластикових деталей автомобіля, експерти рекомендують встановлювати на передню консоль світловідбивну накидку.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Не кожен водій буде радий, якщо його зупинить поліція. Однак іноді й для патрульних спілкування…
Штрафи за порушення ПДР в Україні є найчастішим видом покарання для водіїв. Однак значна частина…
Колір автомобіля — це не лише про зовнішній вигляд. Психологи вважають, що обраний відтінок може…
Розкішні німецькі кросовери поєднують стиль, передові технології, високу якість і потужність. Однак їхня ціна часто…
Зима приносить водіям чимало клопоту, особливо під час сильних морозів. Одна з найпоширеніших проблем —…
Розкішні автомобілі часто коштують дуже дорого, але їхня ціна може різко знижуватися після покупки. Уже…