Гальмівна система автомобіля відіграє ключову роль у системі управління. Неочікувана її відмова може мати трагічні наслідки, тому кожен водій повинен заздалегідь зрозуміти, як діяти в такій ситуації.
Коли ви їдете на машині з механічною коробкою передач, важливо не панікувати. Якщо потрібно гальмувати, можна скористатися методом гальмування двигуном. Це означає, що ви поступово переключаєте передачі на нижчу, швидко натискаючи на зчеплення, щоб двигун не втратив зв’язку з коробкою передач. Важливо робити це плавно, коли оберти двигуна впадуть нижче червоної межі на тахометрі, щоб уникнути замірів.
У автомобілях з автоматичною коробкою передач часто є ручний режим, де ви можете поступово знижувати передачі. Якщо такого режиму немає, перемістіть важіль з положення “D” в положення “1”. Це дозволить передачі знижуватись самостійно.
Також можна використовувати метод “контактного гальмування”, торкаючись тертям предметів, наприклад, бордюрів або огорож, на невеликій швидкості і дуже обережно. У крайньому випадку використовуйте стоянкове гальмо, також на малій швидкості, щоб уникнути ризику перекидання.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
В Україні водіння в нетверезому стані заборонено, і рівень алкоголю в крові не повинен перевищувати…
Взимку користуватися автомобілем стає складніше, тому багато водіїв вирішують залишити його до весни. Дехто ставить…
В Україні заборонено керувати автомобілем без документів, які підтверджують ваше право водити та реєстрацію авто.…
Багато українських водіїв звикли слухати радіо під час поїздок і не задумуються, що за це…
Іноді, подорожуючи, українці можуть зустріти незвичний дорожній знак. Це круглий знак з червоним обрамленням і…
Іноді буває, що автомобіль не заводиться через розряджений акумулятор. Найгірше, коли це трапляється в дорозі,…